Offside Men
© 2011 – 2022 Offside Men.
Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom Vám zajistili ten nejlepší obsah.
Chápu a beru na vědomí
O nás
Produkční společnost OFFSIDE MEN byla založena v roce 2011 jako společná platforma režiséra, scenáristy a producenta Jana Prušinovského a produkční společnosti Evolution Films.

OFFSIDE MEN je zaměřena výhradně na vývoj, produkci a distribuci vlastní tvorby, a to jak určené pro velká plátna kin, tak i pro menší, avšak stále populárnější obrazovky.
Jan Prušinovský
Narozen v roce 1979 v Hořovicích, vyrostl v malé středočeské vesnici Zadní Třebaň. Po studiu gymnázia v Berouně se nejprve chtěl stát novinářem. Pak ale zvítězila láska k filmu. Již v průběhu studia na pražské FAMU (katedra scenáristiky a dramaturgie, 2002-2006) napsal a zrežíroval dva krátkometrážní hrané filmy. V roce 2008 následoval celovečerní debut. V podstatě současně se Prušinovský začal věnovat tvorbě televizních seriálů, kterými přispěl k vylepšení bilance české autorské televizní tvorby. V mezičase se soustředil a nadále soustředí na tvorbu celovečerních filmů. Prušinovský získal za svou tvorbu již několik respektovaných ocenění, a to jak českých, tak zahraničních.

IMDB
Ondřej Zima
Narozen v roce 1974 v Praze. Tam také vystudoval VŠE, a až poté nastoupil na FAMU. V roce 2006 spolu se dvěma spolužáky s FAMU založil první produkční společnost, Evolution Films. Společně se scenáristou a režisérem Janem Prušinovským a se společností Evolution Films založili v roce 2011 právě OFFSIDE MEN. Ta se zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci vlastních filmových a televizních projektů. Ondřej je členem představenstva APA (Asociace producentů v audiovizi), prezídia ČFTA, mezinárodní organizace producentů ACE a v roce 2012 byl vybrán do programu Producer on the Move, který se koná při MFF v Cannes.

IMDB / LinkedIn